Trajtojeni audiofilin brenda jush me këto kufje dhe altoparlantë inteligjentë

Trajtojeni audiofilin brenda jush me këto kufje dhe altoparlantë inteligjentë »

Po kërkoni tingull të jashtëzakonshëm? Këto kufje dhe altoparlantë inteligjentë janë krijuar për dëgjues të mprehtë. Mësoni më shumë rreth tyre në blog.

Pra, ju jeni një audiofil dhe kufjet dhe altoparlantët tipikë thjesht nuk mjaftojnë për muzikën, filmat dhe lojërat tuaja. Kuptuam. Për këtë arsye, ne veçojmë kufjet dhe altoparlantët inteligjentë të nivelit të lartë. Ato përshtaten me shijet tuaja.

Po kërkoni një përvojë të shkëlqyer të kufjeve? Kufjet JBL Tour ONE M2 vijnë së shpejti, por ia vlen të prisni me ANC automatike që përshtatet me mjedisin tuaj në kohë reale.

Më pas, një altoparlant me cilësi të lartë e çon argëtimin tuaj në shtëpi në një nivel krejtësisht të ri. Vetëm shikoni altoparlantin Audio Pro D-2 me shumë dhoma. Ai ju zhyt në zë dhe funksionon me Spotify Connect dhe Tidal Connect.

Shijoni tingullin më të pastër e më zhytës me këto pajisje.

kufje

Kufjet me valë Logitech Zone Vive 100 në vesh ju japin muzikë dhe filma me zë gjithëpërfshirës përmes drejtuesve të tyre 1,57".

Logitech Zone Vive 100 për një person

Punoni shumë, luani fort me Kufje Logitech Zone Vive 100 me valë në vesh. Altoparlantët e tyre 1,57 inç japin tingull të pasur, duke i dhënë jetë muzikës suaj. Ekziston edhe një mikrofon boom për nevojat tuaja të punës.

Merrni ato për 99,99 dollarë nga faqja zyrtare.

Kufjet JBL Tour ONE M2 mbushin veshët tuaj me tinguj të vlerësuar me çmime. Krijo një profil të personalizuar dëgjimi me Personi-Fi 2.0 të avancuar të HARMAN.

JBL Tour ONE M2 në të zezë

La Kufje JBL Tour ONE M2 transmetoni muzikë të personalizuar në veshët tuaj për performancë të jashtëzakonshme. Ndërkohë, njohja e avancuar e zërit e ndal muzikën kur flisni dhe rifillon automatikisht sapo të ndaloni, kjo është arsyeja pse ne i kemi përfshirë në këtë listë të kufjeve dhe altoparlantëve inteligjentë.

Këto kufje do të vijnë së shpejti për rreth 298 dollarë nga faqja zyrtare e internetit.

Kufjet Anker Soundcore Space Q45 përmbajnë drejtues inovativë me dy shtresa për tingull të pastër kristal dhe bas të fuqishëm.

Anker zëri Space Q45
Anker soundcore Space Q45 në përdorim

Shijoni çdo melodi me kufjet Anker Soundcore Space Q45. Drejtuesit e tyre unikë përmirësojnë muzikën tuaj, ndërsa anulimi i zhurmës zgjedh automatikisht një nivel të përshtatshëm për mjedisin tuaj.

Merrni ato për 149,99 dollarë nga faqja zyrtare.

La Kufje me valë Skullcandy Transparency Hesh Evo kanë një gjurmë karboni neto zero dhe 36 orë jetëgjatësi baterie, duke ju lejuar të dëgjoni për një kohë të gjatë.

Trajtojeni audiofilin brenda jush me këto kufje dhe altoparlantë inteligjentë
Skullcandy transparente Hesh Evo në Blu

Audiofilët e vërtetë do t'i vlerësojnë kufjet me valë Skullcandy Transparency Hesh Evo. Me një jetëgjatësi baterie 36-orëshe, ato ju lejojnë të dëgjoni për aq kohë sa dëshironi. Akoma më mirë, teknologjia e gjetjes së pllakave ju ndihmon t'i gjeni ato.

Merrni ato për 114,99 dollarë nga faqja zyrtare.

Kufjet e lojërave pa tela Logitech G Aurora Collection G735 kanë drejtues 40 mm, Dolby Atmos dhe madhësi më gjithëpërfshirëse të shiritit të kokës.

Video hyrëse e Logitech G Aurora Collection G735

Jeni lodhur duke mbajtur kufje që ju bien nga veshët? Të Kufje lojrash me valë Logitech G Aurora Collection G735 është një zgjedhje e shkëlqyer nëse keni një madhësi të vogël të kokës. Ndërkohë, Dolby Atmos dhe Windows Sonic Spatial Sound ju vendosin në qendër të muzikës, lojës ose filmit tuaj.

Merrni ato për 229,99 dollarë nga faqja zyrtare.

altoparlantëve

La Sistemi i altoparlantëve rrethues të lojërave SteelSeries Arena 9 ju zhyt në argëtim me subwooferin 6,5 inç dhe altoparlantë të tjerë.

Trajtojeni audiofilin brenda jush me këto kufje dhe altoparlantë inteligjentë
SteelSeries Arena 9 në një tavolinë

Përmirësoni hapësirën tuaj të punës ose konfigurimin me një konfigurim të dedikuar audio kur zgjidhni sistemin e altoparlantëve rrethues të lojërave SteelSeries Arena 9. Ai përfshin 2 altoparlantë të pasmë, 2 altoparlantë përpara, 1 altoparlant qendror dhe 1 subwoofer. Është një nga kufjet dhe altoparlantët tanë të preferuar inteligjentë.

Merrni atë për 549,99 dollarë nga faqja zyrtare.

Altoparlanti Bluetooth Ultimate Ears WONDERBOOM 3 siguron që tingulli juaj i jashtëm dhe i brendshëm të jetë tepër i qartë dhe i pasur me bas të fuqishëm.

Video e produktit Ultimate Ears WONDERBOOM 3

Merrni tinguj të mrekullueshëm me vete kudo që të shkoni duke përdorur Altoparlant Bluetooth Ultimate Ears WONDERBOOM 3. Ai luan një tingull të madh stereo 360°. Përveç kësaj, funksioni Outdoor Boost luan tingull të përshtatshëm për përdorim në natyrë.

Merrni atë për 99,99 dollarë nga faqja zyrtare.

Altoparlanti portativ Bluetooth i serisë X Sony SRS-XG300 e mban festën me tinguj të gjerë, pavarësisht nëse jeni brenda ose jashtë.

Trajtojeni audiofilin brenda jush me këto kufje dhe altoparlantë inteligjentë
Altoparlantë portativ Bluetooth të serisë X Sony SRS-XG300 i bartur

Bëhuni miku që sjell muzikë të mrekullueshme në çdo festë me altoparlantin portativ Bluetooth të serisë X Sony SRS-XG300. Me një dorezë të tërhequr, ky altoparlant jep tingull të pasur dhe të qartë për ta bërë çdo moment të paharrueshëm.

Merrni atë për 249,99 dollarë nga faqja zyrtare.

Sistemi i altoparlantëve SteelSeries Arena 3 shton tingullin me cilësi audiofile në konfigurimin tuaj me altoparlantët me rreze të plotë 4 inç. Ai mbështet lidhje të shumta.

Trajtojeni audiofilin brenda jush me këto kufje dhe altoparlantë inteligjentë
SteelSeries Arena 3 në një tavolinë

Transformoni pajisjen tuaj të lojërave me tinguj me cilësi të lartë nga Sistemi i altoparlantëve SteelSeries Arena 3. Ai sjell mesi të gjalla, lartësi të qarta kristal dhe bas të fuqishëm, në mënyrë që të mund të dëgjoni çdo detaj të muzikës, lojërave dhe më shumë. Është një nga kufjet inteligjente dhe altoparlantët më të mirë atje.

Merrni atë për 129,99 dollarë në Amazon.

Altoparlanti Audio Pro D-2 me shumë dhoma sjell performancë elegant në çdo dhomë. Plus, ai ofron tinguj në shumë dhoma dhe funksionon me çdo aplikacion.

Audio Pro D 2
Audio Pro D-2 në qendrën argëtuese

Luaj përmes Spotify, Tidal, AirPlay 2 dhe Google Cast me altoparlantin Audio Pro D-2 me shumë dhoma. Dizajni i tij elegant përzihet mirë me çdo dekor dhe paracaktimet ju japin akses të lehtë në stacionet e radios, listat e luajtjes dhe më shumë.

Merrni atë për 450 dollarë nga faqja zyrtare.

Merrni performancën më të mirë të mundshme me këto kufje dhe altoparlantë inteligjentë. Keni kufje ose altoparlantë që ju pëlqejnë? Na tregoni për to!

Dëshironi më shumë lajme, komente dhe udhëzues për Gadget Flow? Na ndiqni në Apple News, Google News, Feedly dhe Flipboard. Nëse përdorni Flipboard, duhet patjetër të shikoni historitë tona të kuruara. Ne postojmë 3 histori të reja çdo ditë, prandaj sigurohuni që të na ndiqni për të qëndruar të përditësuar!

Gadget Flow Daily Digest thekson dhe eksploron tendencat më të fundit të teknologjisë për t'ju mbajtur të informuar. E dëshironi direkt në kutinë tuaj hyrëse? Abonohu ​​➜

★ ★ ★ ★ ★